Bayimiz Olun

  •  26.09.2018
  •  Modasima Tekstil
Modasima Tekstil San. ve Tic. A.Ş. (www.mypierrecardin.com) 16 ülkedeki tek Pierre Cardin kadın iç giyim lisansörü ve üreticisidir. 
 
Kendi üretimi olan ürünleri bayilik sistemi ile internet satışı yapan firmalara ve mağazalara sunmaktadır.
 
Bayilerimiz sitemizde bulunan ürünleri Xml sistemimiz sayesinde hızlı ve toplu olarak kendi sitelerine çekebilmektedir. Ürünlerimizi toplu olarak sitelerine eklemelerinin yanı sıra anlık olarak stok takibi de yapabilmektedirler. Bayilerimizin siteleri xml sistemine entegre değil ise ürünlerimizi manuel olarak da ekleyebilmektedirler.
 
Mypierrecardin.com ‘da bayilerimiz için bayi üyeliği açılacaktır ve bu üyelik ile giriş yaptıklarında kendilerine özel yapılan indirimleri görebileceklerdir. Vermek istedikleri siparişleri yine bayi girişi yaparak sistem üzerinden vermeleri gerekmektedir.
 
Modasima Tekstil San. ve Tic. A.Ş. (www.mypierrecardin.com) stoğunda bulunmayan ürünleri satmamaktadır.
 
Bayilerimiz vermiş oldukları siparişleri;
Depomuzdan teslim alabilir
Kendilerine kargolatabilir
Kendi müşterilerine kargolatabilir
 
Mypierrecardin.com ekibi gerek bayilik gerekse bayilik dışı her türlü öneri, teklif ve işbirliği önerinizi değerlendirecektir.
 
Bayilik başvuruları için aşağıdaki formu indirdikten sonra boş alanları doldurup bayi@mypierrecardin.com adresine göndermeniz gerekecektir. Başvurunuz en kısa sürede incelendikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir.
 
Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayınız