Mükemmel İç Çamaşırları ile Uyurken Güzelleşin!

  •  21.05.2019
  •  Modasima Tekstil

İşi, ailesi, arkadaşları, akrabaları ve sosyal çevresi derken son sürat koşuşturan ve her şeye yetişmeye çalışan kadınlardan biriyseniz bu önerilerimiz tam size göre!

Uyurken vücudumuzda hareketlilik devam eder, hormonlar çalışır, vücut kasları ve dokuları tamir eder. Bu yüzden, kendinize zaman ayırmak için, günün 24 saatlik zaman dilimde en doğru zaman gecedir. Güzellik uykusu diye boşuna söylenmiyor. Doku ve kas tamirinin en fazla ortaya çıktığı uyku sırasında vücudunuza yardımcı olmak sizin elinizde. Vücut ağrılarından, ciltteki kızarıklıklara pek çok probleminin sebebi tercih ettiğiniz iç çamaşırları olabilir.

Uykuya geçişi zorlaştıran ve engelleyen pek çok etkeni araştıran uzmanlar, dar sütyenlerin uykuya geçişi zorlaştırdığını ortaya koydu. Sütyen seçiminde bu yüzden ilk aldığınız üründe ölçülerinizi göz önünde bulundurmalı veya deneyerek satın almalısınız. Öncelikle cup ölçüsü göğüs altı çevreniz ile göğüslerinizin dolgun kısmı çevresi arasındaki ölçünün farkıdır. İşte bu iki ölçü arasındaki fark hangi cup olduğunu belirler.

Pierre Cardin gecelik ve sabahlıklar tercih ederek cildinizin nefes almasına izin verin. Hiçbir kadın sarkmış, bol bir iç çamaşırı giymeyi tercih etmez. Buna karşın çok sıkı iç çamaşırları giymek de, en az sarkmış geniş iç çamaşırları giymek kadar kötü olabilir. Vücudunuzun herhangi bir bölümünde sıkı iç çamaşırları giymek, sürtünme ve tahrişe neden olabilir. Az da olsa hava geçişine olanak tanımayan iç çamaşırları, bakteri enfeksiyonlarına yol açabilir nem sıkışmasına neden olabilir. Bu nedenle iç çamaşırı konusunda ne çok büyük ne de çok küçük bedenler kullanmamaya özen göstermek gerekir.

Kendine özgü tasarımlarıyla vücudu mükemmel gösteren Pierre Cardin iç çamaşırları ile uyurken güzelleşin! Şıklık ve konfor açısından yaşamın her anında tüm beklentileri karşılayan Pierre Cardin bir kadını güzelleştirmeye içeriden başlıyor.